diagnostyka, serwis i naprawa

 

Firma TECHROL jest specjalisą w obsłudze serwisowej kombajnów, ciągników i innych maszyn rolniczych. Prowadzimy kompleksowe usługi serwisowe dla rolnictwa. Wykorzystując nowoczesne narzędzia możemy naprawić każdy ciągnik, kombajn, siewnik, pług, itd. Nasze usługi obejmują zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nie bez znaczenia dla trwałości Twoich maszyn są przeglądy przed- i po-sezonowe. W naszym serwisie wykonasz zarówno remonty bieżące, jak i generalne, np. wymianę skrzyni biegów.

 

TECHROL - diagnostyka, serwis i naprawa maszyn rolniczych

 

Nasi mechanicy oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych posiadają także ogromne doświadczenie z zakresu obsługi i napraw kombajnów zbożowych, ciągników i maszyn rolniczych. Mechanicy uczestniczą w szkoleniach, które są przeprowadzane przez Producentów, dzięki czemu dysponują najświeższą wiedzą dotyczącą wykonywanej pracy - stąd też mogą być Państwo pewni dostępu do najlepszego serwisu i wsparcia z naszej strony. Doświadczona kadra mechaników gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług.

 

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do napraw i diagnostyki komputerowej. Systematycznie dokonujemy rozbudowy i modernizacji pomieszczeń warsztatowych. Nasze usługi obejmują w szczególności: serwis gwarancyjny, serwis pogwarancyjny wszystkich ciągników i maszyn rolniczych, naprawy bieżące, remonty generalne, przeglądy przed- i po-sezonowe, zakuwanie przewodów hydraulicznych. Zawsze dajemy gwarancję na nasze usługi!

 

 
 
 
 
 
 
partnerzy
 
Deutz Fahr
New Holland
Amazone
Mengele
Maschio
 
Lemken
JCB
Moreau
KUHN
 
kontakt

TECHROL sp. z o.o.

Szymanowo 46
63-900 Rawicz

tel.: 065 545 20 92
faks: 065 546 25 56

e-mail: techrol@adres.pl